Jakby ktoś pytał, co u nas… Zaszyliśmy się w piwnicy, szlifujemy materiał na płytkę. 🙃

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException

5 months ago

Przystanek Kultura

Proste, beztroskie granie w gronie pozytywnych ludzi - na to czekamy chyba najbardziej. ☁️ 🌞

Na dziś wspominka z Tawerna & Outsider, miłego wieczorku. ✌️
... See MoreSee Less

View on Facebook

5 months ago

Przystanek Kultura

Kochani, mamy finał projektu! ❤️

Niemal 30 muzyków zebrało się na Strefie e-Street Artu w ramach Gitarowy Rekord Guinnessa i zagrało wspólnie utwór Chcemy być sobą zespołu Perfect❗ Chcielibyśmy bardzo, bardzo serdecznie podziękować wam za nadesłane nagrania, za podjęcie inicjatywy, za wspólną zabawę! 🎉 Szczególne podziękowania należą się również organizatorom oraz wolontariuszom Gitarowego Rekordu Guinnessa za to, że w tych trudnych chwilach udało im się zebrać nas wszystkich w sieci i zorganizować to wspaniałe wydarzenie, którego możemy być częścią. 🎸 Dzięki, dzięki, dzięki!

Mamy nadzieję, że już za rok uda nam się spotkać na żywo, aczkolwiek niezależnie od warunków Strefa Street Artu zagra z ekipą Gitarowego Rekordu do końca świata i jeden dzień dłużej! ❤️ Kto wie, może przy okazji kolejnej edycji przybijemy piątkę ze wszystkimi osobami obecnymi na naszym nagraniu?

Bez Was nie ma nas! Wielkie dzięki jeszcze raz, do zobaczenia! ✌️
... See MoreSee Less

View on Facebook

5 months ago

Przystanek Kultura

Wszystkich zapraszamy na transmisję Gitarowego Rekordu Świata 2020! Finał Strefy e-Street Artu już o godz. 13:50! ❤️ ... See MoreSee Less

View on Facebook

5 months ago

Przystanek Kultura

W ubiegłym roku w ramach Gitarowego Rekordu Guinnessa część naszej aktualnej ekipy (m. in. Szymon oraz Kubuś widoczni na załączonej fotografii 🖼️) miała możliwość zorganizować mały projekt - Strefę Street Artu. Strefa przyciągała wszystkich miłośników wspólnego grania i śpiewania klasyków muzyki polskiej i zagranicznej. 🎶 Naszą ideą było dać chwilę radości tym, którzy cenią sobie proste, ogniskowe granie.

W tym roku nie możemy spotkać się na rynku ponownie, aczkolwiek dzięki świetnej pracy ekipy oraz wolontariuszy Gitarowy Rekord Guinnessa możemy spotkać się w sieci. 🌍

W związku z tym postanowiliśmy również dać od siebie cegiełkę 🧱 do tego pięknego wydarzenia i stworzyć Strefę e-Street Artu - projekt, w którym na warsztat wzięliśmy utwór zespołu Perfect - Chcemy być Sobą, i zachęciliśmy was do jego wspólnego nagrania.

Finał projektu i efekt końcowy zobaczycie już jutro, 1 maja, podczas oficjalnej transmisji rekordu - godz. 13:50❗❗❗O tej samej godzinie film udostępnimy również na naszym Fanpage.

Już z tego miejsca chcielibyśmy wam ogromnie, ogromnie, naprawdę ogromnie podziękować za podjęcie inicjatywy oraz włożoną przez was pracę w przygotowanie nagrań - bez Was nie ma nas. 😊 Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z rezultatu.

Do zobaczenia na jutrzejszym Gitarowym Rekordzie Świata online!
... See MoreSee Less

View on Facebook

5 months ago

Przystanek Kultura

Ostatni dzień na wysyłanie nagrań❗⏰❗⏰❗

Wszystkich, którzy jeszcze nie wysłali swojego nagrania do wielkiej, gitarowej orkiestry serdecznie do tego zachęcamy! Dzisiaj jest ostatni dzień, by złapać gitarę w dłoń i dołożyć swoją cegiełkę 🧱 do tego projektu.

Dzwoń do taty, mamy, dziadka, znajomych - im więcej instrumentów, tym lepiej! 🥁

Mamy wielką nadzieję, że efekt końcowy zadowoli was wszystkich. 😍

CZEKAMY! ❤️
... See MoreSee Less

View on Facebook
http://facebook.com/projektprzystanekkultura